Szpital | sezon 9 odc. 664

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pod opiekę doktora Wojciecha Jarosza trafia 8-latek. Jest wychowywany tylko przez matkę. Kobieta zabrała syna na zajęcia fitness, gdzie pozwoliła mu skakać na trampolinie. Chłopiec złamał sobie rękę.

Oglądaj w telewizji

Wt 27.02 17:55
TVN 7logo

Opis

Na szpitalny oddział ratunkowy każdego dnia trafiają pacjenci po wypadkach i cierpiący na różnego rodzaju schorzenia. Stanowi to punkt wyjścia do przybliżenia ich życiowych historii. Lekarze są świadkami osobistych dramatów swoich podopiecznych. Często walczą nie tylko o ich zdrowie i życie ludzi, ale też pomagają im w życiowych kłopotach. Każdy odcinek to nowe fascynujące historie.

W tym odcinku

Pod opiekę doktora Wojciecha Jarosza trafia 8-latek. Jest wychowywany tylko przez matkę. Kobieta zabrała syna na zajęcia fitness, gdzie pozwoliła mu skakać na trampolinie. Chłopiec spadł z urządzenia i złamał sobie rękę. Babcia pacjenta chce zeswatać córkę ze swoim sąsiadem. Wkrótce okazuje się, że mężczyzna jest zakochany w starszej pani. Doktor Michał Morawski przyjmuje na oddział 37-letnią kobietę. Rozmawiała ona przez telefon, prowadząc auto, przez co wjechała do rowu. Od niedawna prowadzi własną firmę. To nie podoba się jej mężowi, który uważa, że powinna zająć się prowadzeniem domu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...