Szpital | sezon 9 odc. 632

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

40-letnia pacjentka dr Gajdy jest w urojonej ciąży. Były mąż kobiety mówi jej obecnemu partnerowi o tym, że ona nigdy nie zajdzie w ciążę. Pod opiekę dr. Jarosza trafia 52-latka raniona na polowaniu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na szpitalny oddział ratunkowy każdego dnia trafiają pacjenci po wypadkach i cierpiący na różnego rodzaju schorzenia. Stanowi to punkt wyjścia do przybliżenia ich życiowych historii. Lekarze są świadkami osobistych dramatów swoich podopiecznych. Często walczą nie tylko o ich zdrowie i życie ludzi, ale też pomagają im w życiowych kłopotach. Każdy odcinek to nowe fascynujące historie.

W tym odcinku

40-letnia pacjentka doktor Dominiki Gajdy jest w urojonej ciąży. Pragnęła dziecka tak bardzo, że powstało u niej zaburzenie psychiczne. Wkrótce w szpitalu zjawia się były mąż 40-latki i informuje jej obecnego partnera o chorobie kobiety, a także o tym, że nigdy nie zajdzie w ciążę. Na SOR, pod opiekę doktora Wojciecha Jarosza, trafia 52-latka, która została postrzelona na polowaniu. Dzięki podstępowi pacjentki w szpitalu zjawia się jej syn. Chłopak jest wegetarianinem i nie potrafi dogadać się ojcem - myśliwym.

Występują

Zobacz także

Ładuję...