Szpital | sezon 9 odc. 631

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Na oddziale ratunkowym przebywa 5-miesięczny chłopczyk, którego nie mogli dobudzić rodzice. Pomocy lekarskiej wymaga też 47-letnia kobieta. Uległa wypadkowi podczas lekcji tańca na rurze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na szpitalny oddział ratunkowy każdego dnia trafiają pacjenci po wypadkach i cierpiący na różnego rodzaju schorzenia. Stanowi to punkt wyjścia do przybliżenia ich życiowych historii. Lekarze są świadkami osobistych dramatów swoich podopiecznych. Często walczą nie tylko o ich zdrowie i życie ludzi, ale też pomagają im w życiowych kłopotach. Każdy odcinek to nowe fascynujące historie.

W tym odcinku

Doktor Dominika Gajda przyjmuje na oddział ratunkowy 5-miesięcznego chłopczyka. Rodzice nie mogą go dobudzić. Nastoletnia matka pacjenta podaje mu pokarm kupiony od innej kobiety. Nie wie, że znaleziona w internecie osoba zażywa leki uspokajające. Karetka przywozi do szpitala 47-letnią kobietę, która upadła na podłogę podczas lekcji tańca na rurze. Chciała zrobić mężowi niespodziankę na 25. rocznicę ślubu. Nie wie, że mężczyzna spotyka się z dużo młodszą kochanką.

Występują

Zobacz także

Ładuję...