Szpital | sezon 14 odc. 1009

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

23-latka przewróciła się podczas imprezy w klubie i doznała wstrząśnienia mózgu. Trafia do szpitala. Dziewczyna stwierdza, że jeśli zajdzie w ciążę, będzie mogła dalej żyć na koszt siostry i jej męża.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

23-latka przewróciła się podczas imprezy w klubie i doznała wstrząśnienia mózgu. Przyjmuje ją doktor Anna Nowicka. Pacjentka od lat jest utrzymywana przez 34-letnią siostrę, która przejęła nad nią opiekę po śmierci rodziców, oraz szwagra. Nie podejmuje ani pracy, ani nauki. W pewnym momencie dziewczyna stwierdza, że jeśli zajdzie w ciążę, będzie mogła dalej żyć na koszt małżeństwa. Podopieczna doktora Roberta Szewczyka ucierpiała podczas pożaru w swoim mieszkaniu. Została uratowana przez zakochanego sąsiada, którego jednak odrzuca. Okazuje się bowiem, że od rozwodu 45-latka nie ufa mężczyznom. Sama wychowuje dwie córki. Starsza nie chce, żeby mama znalazła sobie partnera, ale młodsza przekonuje sąsiada, żeby próbował dalej.

Występują

Zobacz także

Ładuję...