Szpital | sezon 14 odc. 1004

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

23-latek uległ wypadkowi, kiedy próbował oświadczyć się ukochanej, jadąc na schodach ruchomych. Doktor Michał Morawski ratuje pracownicę pralni, której uszkodziła rękę maszyna maglująca.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

23-latek uległ wypadkowi, kiedy próbował oświadczyć się ukochanej, jadąc na schodach ruchomych. Próbował to zrobić w oryginalny sposób. Choć pierwsze podejście zakończyła się porażką, pacjent nie rezygnuje, wpada na nowy pomysł. Udaje zmarłego, po czym "ożywa" we właściwym momencie, by poprosić partnerkę o rękę. 22-latka jest zmęczona jego dziwnymi planami i odchodzi. Jak się okazuje, próby uatrakcyjnienia związku wynikają się z przekonania chłopaka, że rodzice rozstali się przez nudę, a on nie chce, żeby to się powtórzyło w jego przypadku. Niestety, wszelkie próby przynoszą odwrotny efekt. Doktor Michał Morawski ratuje pracownicę pralni, której uszkodziła rękę maszyna maglująca. Na oddziale towarzyszy jej kochanek. Dla niego porzuciła męża, ale teraz postanawia zakończyć romans, ponieważ została przyłapana na flirtowaniu przez internet i mężczyzna grozi, że ją zostawi.

Występują

Zobacz także

Ładuję...