Szpital | sezon 14 odc. 1002

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Podopieczny doktora Roberta Szewczyka, żeby ożywić swoje małżeństwo, chciał zabrać żonę na romantyczną wyprawę motocyklem po Europie. Niestety, zranił się podczas konserwacji maszyny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

Podopieczny doktora Roberta Szewczyka, żeby ożywić swoje trwające dwadzieścia lat małżeństwo, chciał zabrać żonę na romantyczną wyprawę motocyklem po Europie. Niestety, zranił się podczas konserwacji maszyny. Partnerce 45-latka pomysł nie przypadł do gustu, jej zdaniem jest niepoważny. Pod wpływem impulsu mężczyzna podejmuje decyzję o wyprowadzce z domu, a także zabraniu w podróż innej kobiety, którą poznał na oddziale. 18-letnia pacjentka doktora Michała Morawskiego usiłowała się włamać do domu i spadła z balkonu. Starsza siostra zmusza ją do popełniania przestępstw, ponieważ sama zajmuje się tym samym. Ich rodzice są za granicą, nie interesują się tym, co robią córki. Dziewczyny muszą samodzielnie się utrzymywać. Młodsza pragnie pracować uczciwie i iść na studia, ale 22-latka nie chce o tym słyszeć. Zmusza ją do kradzieży w szpitalu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...