Szpital | sezon 14 odc. 998

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Na oddział ratunkowy trafia 60-latek. Przyprowadził go sąsiad, student, ponieważ stracił przytomność. Mężczyźni nieustannie się kłócą. W szpitalu chłopak postanawia poderwać wnuczkę starszego pana.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

Na oddział ratunkowy trafia 60-latek. Przyprowadził go sąsiad, student, ponieważ stracił przytomność. Mężczyźni nieustannie się kłócą. W szpitalu chłopak postanawia poderwać wnuczkę starszego pana, chcąc zrobić mu na złość. Z zaskoczeniem odkrywa, że dziewczyna naprawdę mu się podoba. Kiedy jednak 20-latka dowiaduje się o planie studenta, zrywa tę znajomość. Pewien 45-latek zgłasza się do lekarza z urazem głowy. Przyjmuje go doktor Anna Nowicka. Pacjent od kilku miesięcy umawia się z kelnerką. Po wypadku dowiaduje się ona, że jest wdowcem i ma dwie córki. Dziewczynki bardzo polubiły 36-latkę. Namawiają tatę, żeby związał się z nią na stałe. Mężczyznę dopadają jednak wątpliwości - nie wie, czy pogodzi opiekę nad dziećmi oraz nowy związek. Decyduje się zostawić kelnerkę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...