Szpital | sezon 14 odc. 989

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dziewięciolatek upadł na schodach, gdyż myślał, że widział ojca, który rzekomo wyjechał w delegację. Tak naprawdę mężczyzna porzucił rodzinę. Gdy syn się o tym dowiaduje, jego stan się pogarsza.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

Doktor Piotr Wójtowicz leczy 32-latkę, która zraniła się w rękę podczas lanczu z przyjaciółką. Zdaniem kobiety pacjentka i jej mąż prowadzą zbyt nudne życie, dlatego przekonuje ją, by razem zrobiły coś szalonego. Urządza na oddziale imprezę z nowo poznanymi mężczyznami. Podopieczna ordynatora kocha męża, ale też zazdrości wyzwolonej koleżance. Postanawia odejść od partnera. Do doktor Anny Nowickiej trafia 9-latek. Upadł na schodach, gdyż myślał, że widział ojca, który - według słów matki - wyjechał w delegację. Tak naprawdę porzucił rodzinę. Była żona nie pogodziła się z rozstaniem, przekonuje go, żeby wrócił. Kiedy malec dowiaduje się prawdy, jego stan się pogarsza.

Występują

Zobacz także

Ładuję...