Szpital | sezon 14 odc. 988

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Podopieczna Anny Nowickiej zraniła się w głowę, gdy próbowała uniknąć seksu z partnerem. Wstydzi się, że jest dziewicą i postanawia zakończyć ten związek. Przyjaciółka nakłania ją do zmiany zdania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

Podopieczna doktor Anny Nowickiej poważnie zraniła się w głowę, kiedy uciekała przed seksem z partnerem. Wstydzi się, że jest dziewicą i postanawia zakończyć ten związek. Przyjaciółka 30-latki robi wszystko, żeby zmieniła zdanie. Do doktora Michała Morawskiego trafia 39-latka, która ma udar mózgu. Boi się śmierci, więc chce razem z mężem zrealizować plany z młodości dotyczące wyruszenia w rejs dookoła świata. Córki pary są niezadowolone, ponieważ oczekują, że rodzice kupią im mieszkanie. Mimo to mężczyzna przystaje na propozycję żony.

Występują

Zobacz także

Ładuję...