Szpital | sezon 14 odc. 982

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do doktor Anny Nowickiej trafia 7-latek ze złamaną nogą. Jego i siostrę wychowuje tylko matka, podczas gdy ojciec porzucił rodzinę. Załamana odejściem męża kobieta zupełnie sobie nie radzi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

Do doktor Anny Nowickiej trafia 7-latek ze złamaną nogą. Jego i siostrę wychowuje tylko matka, podczas gdy ojciec porzucił rodzinę. Załamana odejściem męża kobieta sobie nie radzi, ale też odmawia przyjęcia pomocy od byłego partnera. Obowiązki wykonuje córka. Wreszcie postanawia uciec z domu. Doktor Michał Morawski leczy poturbowaną 18-latkę. Rozstała się z chuliganem, którego podziwiają jej bracia. Nie umiejąc się z tym pogodzić, sprowadzają idola na oddział ratunkowy, a ten atakuje nowego chłopaka pacjentki. Agresywny mężczyzna zostaje wyrzucony ze szpitala. To jednak nie powstrzymuje jego fanów.

Występują

Zobacz także

Ładuję...