Szpital | sezon 14 odc. 972

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Doktor Wójtowicz pomaga pogryzionemu przez psa 17- latkowi. Został zaatakowany, gdy próbował włamać się do mieszkania koleżanki. Partnerka namówiła go, by ukradł dla niej wymarzoną kurtkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

Doktor Piotr Wójtowicz pomaga pogryzionemu przez psa 17-latkowi. Został zaatakowany, gdy próbował włamać się do mieszkania koleżanki. Partnerka namówiła go, by ukradł dla niej wymarzoną kurtkę. Pacjent nie zdaje sobie sprawy, że wybranka go wykorzystuje. Będąc pod jej wpływem, zachowuje się coraz gorzej. Tymczasem na oddziale zjawia się policja, a 19-latka namawia chłopaka do kolejnej kradzieży. Do doktora Wojciecha Jarosza trafia para kochanków - nauczycieli. Mieli wypadek samochodowy. 35-latka czuje się zaniedbywana przez zapracowanego męża, dlatego od kilku miesięcy romansuje z kolegą z pracy. Przerażony małżonek przybywa na oddział ratunkowy, by ratować swoją rodzinę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...