Szpital | sezon 14 odc. 971

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Podopieczna dra Jarosza ma kłopoty z sercem. Partner porzucił ją, ponieważ bał się założyć rodzinę. Teraz próbuje ją odzyskać. Na SOR trafia również 20-latka, która spadła ze schodów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

27-letnia podopieczna doktora Wojciecha Jarosza ma kłopoty z sercem. Partner porzucił ją, ponieważ bał się założyć rodzinę, co dziewczyna bardzo przeżyła. Jakiś czas później zmienił zdanie, stwierdził, że jest ona miłością jego życia. Teraz próbuje ją odzyskać. Pacjentka ma jednak narzeczonego, z którym zaręczyła się z rozsądku. Odżywa w niej dawne uczucie... Na SOR trafia 20-latka. Spadła ze schodów, gdy uciekała ze spotkania ze sponsorem. Ponieważ sama nie może zapłacić za wymarzone studia, koleżanka namówiła ją do utrzymywania się ze sponsoringu. To nie podoba się starszej siostrze dziewczyny. Tymczasem zdesperowana studentka chce spotkać się z mężczyzną w szpitalu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...