Szpital | sezon 9 odc. 629

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dr Gajda zajmuje się nastolatkiem z objawami alergii. Chłopak pracuje jako mężczyzna do towarzystwa. Z kolei dr Szewczyk przyjmuje parę, która miała wypadek. Dziewczyna jest w ciąży.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na szpitalny oddział ratunkowy każdego dnia trafiają pacjenci po wypadkach i cierpiący na różnego rodzaju schorzenia. Stanowi to punkt wyjścia do przybliżenia ich życiowych historii. Lekarze są świadkami osobistych dramatów swoich podopiecznych. Często walczą nie tylko o ich zdrowie i życie ludzi, ale też pomagają im w życiowych kłopotach. Każdy odcinek to nowe fascynujące historie.

W tym odcinku

Pacjentem doktor Dominiki Gajdy jest nastolatek z objawami silnej alergii. Chłopak pracuje jako mężczyzn do towarzystwa, by zarobić na motor. Pierwszą klientką okazała się jego matka, która zamierzała zdradzić męża, ponieważ czuje się samotna i nieszczęśliwa. Pacjent szantażuje kobietę - jeśli nie kupi mu pojazdu, powie o wszystkim ojcu. Doktor Robert Szewczyk przyjmuje na oddział ratunkowi parę, która miała wypadek samochodowy. Poszkodowana pacjentka jest w ciąży. Jej matka odkrywa, że partner kobiety ma rodzinę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...