Szpital | sezon 9 odc. 615

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dr Gajda przyjmuje na oddział trzynastolatka, którego przygniotła sztanga. Ma on stłuczony obojczyk. Tymczasem dr Wójtowicz bada dziewczynę, którą narzeczony przez przypadek postrzelił z wiatrówki.

Oglądaj w telewizji

So 2.03 5:15
Metro TVlogo
Pon 4.03 1:40
Metro TVlogo

Opis

Na szpitalny oddział ratunkowy każdego dnia trafiają pacjenci po wypadkach i cierpiący na różnego rodzaju schorzenia. Stanowi to punkt wyjścia do przybliżenia ich życiowych historii. Lekarze są świadkami osobistych dramatów swoich podopiecznych. Często walczą nie tylko o ich zdrowie i życie ludzi, ale też pomagają im w życiowych kłopotach. Każdy odcinek to nowe fascynujące historie.

W tym odcinku

Dr Dominika Gajda przyjmuje na oddział 13-latka, którego przygniotła sztanga. Pacjent ma stłuczony obojczyk. Odkąd dwa lata temu zmarła mu mama, wychowuje go ojciec. Mężczyzna nie potrafi rozmawiać z synem o stracie żony. Tymczasem dr Piotr Wójtowicz bada dziewczynę, którą narzeczony przez przypadek postrzelił z wiatrówki. Pacjentka ma dość szalonych pomysłów mężczyzny i zrywa z nim. Jednocześnie spotyka na oddziale byłego chłopaka.

Występują

Zobacz także

Ładuję...