Szpital | sezon 9 odc. 614

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pacjentem dr. Szewczyka jest poparzony 32-latek. Mężczyzna mieszka z nadopiekuńczą babcią. Chce się od niej wyprowadzić. Starsza pani udaje, że ma raka. Na SOR trafia też młoda kobieta z urazem oka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na szpitalny oddział ratunkowy każdego dnia trafiają pacjenci po wypadkach i cierpiący na różnego rodzaju schorzenia. Stanowi to punkt wyjścia do przybliżenia ich życiowych historii. Lekarze są świadkami osobistych dramatów swoich podopiecznych. Często walczą nie tylko o ich zdrowie i życie ludzi, ale też pomagają im w życiowych kłopotach. Każdy odcinek to nowe fascynujące historie.

W tym odcinku

Pacjentem dr. Roberta Szewczyka jest poparzony 32-latek. Mężczyzna mieszka z nadopiekuńczą babcią, ale zamierza się od niej wyprowadzić. Starsza pani udaje, że ma raka, bo chce za wszelką cenę zatrzymać wnuka przy sobie. Tymczasem lekarz odkrywa, że kobieta kłamie. Jednocześnie na SOR trafia młoda kobieta z urazem oka. Pacjentka uwodzi szefa, żeby zdobyć awans. Córki mężczyzny nie chcą, żeby ich rodzice się rozstali i wzywają do szpitala matkę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...