Szpital | sezon 9 odc. 610

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pacjentem dr. Roberta Szewczyka jest mężczyzna z poparzonym kroczem. Do szpitala przyprowadza go sąsiadka, która skrycie się w nim kocha. Okazuje się, że żona mężczyzny jest z nim tylko dla pieniędzy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na szpitalny oddział ratunkowy każdego dnia trafiają pacjenci po wypadkach i cierpiący na różnego rodzaju schorzenia. Stanowi to punkt wyjścia do przybliżenia ich życiowych historii. Lekarze są świadkami osobistych dramatów swoich podopiecznych. Często walczą nie tylko o ich zdrowie i życie ludzi, ale też pomagają im w życiowych kłopotach. Każdy odcinek to nowe fascynujące historie.

W tym odcinku

Pacjentem dr. Roberta Szewczyka jest mężczyzna z poparzonym kroczem. Do szpitala przyprowadza go sąsiadka, która skrycie się w nim kocha. Okazuje się, że żona mężczyzny jest z nim tylko dla pieniędzy. Tymczasem dr Michał Morawski przyjmuje 40-latkę, która odchudza się dietą wacikową. Kobieta bardzo chce schudnąć, żeby wraz z córką wziąć udział w konkursie piękności. Nastolatka podstępem pozbywa się ze szpitala partnera matki. Dziewczyna nie przejmuje się jej złym stanem, lecz myśli tylko o wyborach.

Występują

Zobacz także

Ładuję...