Szpital | sezon 9 odc. 606

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Lekarze muszą pomóc 7-latkowi, który miał wypadek na placu zabaw. Towarzyszył mu nowy partner jego mamy. Właściciel salonu fryzjerskiego złamał obojczyk. Od kilku miesięcy zdradza żonę z jej bratem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na szpitalny oddział ratunkowy każdego dnia trafiają pacjenci po wypadkach i cierpiący na różnego rodzaju schorzenia. Stanowi to punkt wyjścia do przybliżenia ich życiowych historii. Lekarze są świadkami osobistych dramatów swoich podopiecznych. Często walczą nie tylko o ich zdrowie i życie ludzi, ale też pomagają im w życiowych kłopotach. Każdy odcinek to nowe fascynujące historie.

W tym odcinku

Lekarze muszą pomóc 7-latkowi, który miał wypadek na placu zabaw. Towarzyszył mu nowy partner jego mamy. Mężczyzna bardzo się stara, żeby dzieci ukochanej go zaakceptowały, jednak jej nastoletnia córka nienawidzi go i obwinia o rozpad ich rodziny. Dziewczyna oskarża mężczyznę o przemoc. 26-letni właściciel salonu fryzjerskiego złamał sobie obojczyk. Mężczyzna ma żonę, ale od kilku miesięcy zdradza ją z jej bratem. Ukrywa to jednak przed wszystkimi. Zniecierpliwiony kochanek sam wyjawia siostrze prawdę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...