Kuchenne rewolucje (11/13)

program rozrywkowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Asia i Jacek prowadzą w Człuchowie niewielką restaurację Kuchnia z Piwnicą. W menu znalazła się domowa kuchnia. Otwarcie nastąpiło zimą, po sezonie - goście nie przyszli, a oni ponieśli straty.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna edycja jednego z najpopularniejszych programów rozrywkowych. Znana z ciętego języka i bezkompromisowości Magda Gessler ma już na swoim koncie ponad 250 przeprowadzonych rewolucji w restauracjach, a mimo to nie brakuje jej pomysłów na kolejne metamorfozy wnętrz i przepisy kulinarne. W 20. edycji programu restauratorka po raz kolejny wyrusza w tournée po Polsce, aby postawić na nogi podupadające lokale. Tylko ona może je uratować od bankructwa. Nie obejdzie się jednak bez komplikacji. Magda Gessler będzie bardzo zaskoczona tym, do jakiego stanu mogą zostać doprowadzone kulinarne biznesy.

Partnerzy w życiu oraz w biznesie, Asia i Jacek, prowadzą razem w Człuchowie niewielką restaurację Kuchnia z Piwnicą. To dla nich pierwszy kontakt z gastronomią. Właścicielka lokalu uznała, że najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest umieszczenie w menu domowej kuchni polskiej. Otwarcie nastąpiło zimą, po sezonie - goście nie przyszli, a oni ponieśli straty. Poprawa nie nastąpiła jednak również latem. Zamiast tego pojawiły się problemy finansowe. Co gorsza, Asia ma kłopoty ze zdrowiem, przez które nie może w pełni zaangażować się w prowadzenie biznesu. Wówczas zarządza nim Jacek. Mężczyzna nie umie gotować i nie zna się na jedzeniu. Właściciele nie dopuszczają do siebie myśli o zamknięciu lokalu, więc wezwali na pomoc Magdę Gessler.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...