Szkoła (734)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Drugoklasistka Klaudia Piszak stara się poderwać nauczyciela francuskiego. Zostaje przez niego odrzucona. Obawiając się kpin ze strony koleżanek, kłamie, że pedagog próbował ją molestować.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie współczesnych nastolatków, uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Młodzi ludzie zmagają się z wieloma problemami typowymi dla ich wieku, jak poszukiwanie własnej tożsamości czy potrzeba akceptacji.

W tym odcinku

Drugoklasistka Klaudia Piszak postanawia poderwać Patrice'a Nieckowskiego. Zgłasza się do dodatkowego zadania i chodzi na pozalekcyjne zajęcia z języka francuskiego. Nauczyciel jednak nie jest zainteresowany nastolatką. Dziewczyna obawia się kpin ze strony koleżanek, dlatego kłamie, że Nieckowski próbował ją molestować. Siódmoklasistka Wanda Krynicka to nowa uczennica w szkole. Zależy jej na znalezieniu przyjaciół. Pochodzi z bogatego domu, więc jest zaskoczona problemami rówieśniczek, które muszą ograniczać wydatki. Wanda oddaje swoje markowe ubrania koleżankom. Okłamuje też mamę, by zdobyć dla Moniki wymarzony zegarek. Wkrótce jednak odkrywa, że została wykorzystana.

Występują

Zobacz także

Ładuję...