Szkoła (693)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Janek nie wie, że kiedy był w Anglii, jego partnerka związała się z innym. Kamila boi się powiedzieć chłopakowi prawdę. Postanawia postępować wobec nastolatka tak źle, by sam z nią zerwał.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Gimnazjalista Janek Pluciński nie wie, że kiedy był w Anglii, jego partnerka związała się z kimś innym. Kamila boi się powiedzieć chłopakowi prawdę. Zamiast tego postanawia postępować wobec nastolatka tak źle, by sam z nią zerwał. Tymczasem rozmowę Kamili i Konrada dotyczącą podstępu podsłuchuje kolega Janka. Mówi mu o wszystkim. Uczennica ósmej klasy Gaja Ziółkowska umawia się na randkę. Emil bardzo jej się podoba. Przyjaciółka Noemi jest zazdrosna. Boi się, że jeśli nastolatkowie zostaną parą, ona straci swój wpływ na Gaję. Dziewczyna podstępem wymusza na Ziółkowskiej krytykę ukochanego. Nagrywa ją i zamieszcza filmik w internecie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...