Szkoła (690)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Gimnazjaliści Łukasz Marczak i Ewelina Osuch są przyjaciółmi od czasu, gdy ojciec chłopaka związał się z matką dziewczyny. Wkrótce nastolatkowie zaczynają darzyć się głębszym uczuciem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Gimnazjaliści Łukasz Marczak i Ewelina Osuch są przyjaciółmi od czasu, gdy ojciec chłopaka związał się z matką dziewczyny. Wkrótce nastolatkowie zaczynają darzyć się głębszym uczuciem. Obawiają się jednak, że rodzice nie pozwolą im być razem. Para postanawia ze sobą zamieszkać, ale opiekunowie nie wyrażają na to zgody. Zdesperowani Łukasz i Ewelina uciekają z domu. Licealistkę Patrycję Sewerę często boli głowa, ma też krwotoki z nosa. Ponadto opuściła się w nauce. Uważa, że to kwestia przemęczenia, odmawia pójścia do lekarza. Stan partnerki martwi Kubę. Po kolejnej kłótni kończą swój związek. Choć nie są już razem, nastolatek wciąż martwi się o Patrycję. Wkrótce trafia ona do szpitala.

Występują

Zobacz także

Ładuję...