Szpital | sezon 13 odc. 914

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zakochany sąsiad przywozi na SOR kobietę, która skręciła nogę. Ona jednak ciągle myśli o mężu, który kilka miesięcy wcześniej zostawił ją dla innej partnerki. Okłamuje go, że jest w ciąży.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie personel medyczny szpitala zostanie postawiony w stan gotowości, gdy na oddział trafią uczniowie i nauczyciel z bydgoskiej szkoły. Grupa nawdychała się gazu paraliżującego, który został rozpylony przez szkolnego chuligana podczas dyskoteki. Pracownicy szpitala będą musieli zmierzyć się również z historią ciężarnej samotnej matki, która została pobita przez swojego 16-letniego syna. Pacjentem placówki będzie też mężczyzna, który przez przypadek połknął pierścionek zaręczynowy.

W tym odcinku

Pacjentką dr. Wójtowicza jest 35-latka, która skręciła nogę. Na SOR przywiózł ją zakochany w niej sąsiad. Kobieta nie zauważa uczuć mężczyzny. Ciągle myśli o mężu, który kilka miesięcy wcześniej zostawił ją dla innej partnerki. Nadal kocha mężczyznę i kiedy ten pojawia się na oddziale z żądaniem rozwodu, kobieta okłamuje go, że jest w ciąży. Ma nadzieję, że wymusi w ten sposób powrót męża. Dr Jarosz zajmuje się 29-latkiem, który zasłabł w pracy po jednej z imprez. Dziewczyna pacjenta bardzo się o niego martwi. Każe wybierać mężczyźnie między nią a imprezami i kumplami.

Występują

Zobacz także

Ładuję...