Szpital | sezon 13 odc. 909

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Doktor Anna Nowicka zajmuje się potrąconą przez samochód dziewczyną. Kierowca uciekł. Stan pacjentki jest bardzo poważny. Piotr Wójtowicz pomaga zaś 25-latkowi, który wypadł z balkonu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie personel medyczny szpitala zostanie postawiony w stan gotowości, gdy na oddział trafią uczniowie i nauczyciel z bydgoskiej szkoły. Grupa nawdychała się gazu paraliżującego, który został rozpylony przez szkolnego chuligana podczas dyskoteki. Pracownicy szpitala będą musieli zmierzyć się również z historią ciężarnej samotnej matki, która została pobita przez swojego 16-letniego syna. Pacjentem placówki będzie też mężczyzna, który przez przypadek połknął pierścionek zaręczynowy.

W tym odcinku

Doktor Anna Nowicka zajmuje się potrąconą przez samochód 15-letnią dziewczyną. Kierowca auta uciekł z miejsca wypadku. Stan pacjentki jest bardzo poważny, musi przejść skomplikowaną operację, której może nie przeżyć. Niebawem na oddział trafia sprawca kolizji. Ojciec robi wszystko, by zatuszować sprawę, i uwolnić syna od odpowiedzialności za to, co się stało. Doktor Piotra Wójtowicz pomaga 25-latkowi, który wypadł z balkonu, ratując psa sąsiadów. Właściciel czworonoga sądzi, że pacjent jest złodziejem. Tymczasem bohaterska postawa rannego mężczyzny wzbudza zachwyt jego żony. Postanawia uwieść 25-latka.

Występują

Zobacz także

Ładuję...