Szpital | sezon 13 odc. 900

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

30-letnia nauczycielka dorabia sobie, pracując potajemnie w nocnym klubie. Upadła podczas występu, ponieważ zobaczyła na widowni swoich uczniów. Trafia do doktora Roberta Szewczyka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie personel medyczny szpitala zostanie postawiony w stan gotowości, gdy na oddział trafią uczniowie i nauczyciel z bydgoskiej szkoły. Grupa nawdychała się gazu paraliżującego, który został rozpylony przez szkolnego chuligana podczas dyskoteki. Pracownicy szpitala będą musieli zmierzyć się również z historią ciężarnej samotnej matki, która została pobita przez swojego 16-letniego syna. Pacjentem placówki będzie też mężczyzna, który przez przypadek połknął pierścionek zaręczynowy.

W tym odcinku

30-letnia nauczycielka dorabia sobie, pracując potajemnie w nocnym klubie. Upadła podczas występu, ponieważ zobaczyła na widowni swoich uczniów. Trafia do doktora Roberta Szewczyka. Wkrótce na oddział dociera mąż pacjentki. Chce, by jak najszybciej wyszła ze szpitala. Wykorzystuje partnerkę i żyje na jej koszt. Zamierza też zmuszać ją do prostytucji. Tymczasem doktor Wojciech Jarosz zajmuje się 5-latkiem, który został ukąszony przez egzotycznego pająka. Lekarze muszą wiedzieć, jakiego był gatunku, by móc podać właściwą surowicę. Pacjenta i jego brata wychowuje tylko matka. Ojciec dzieci odszedł do kochanki. Nikt nie wie, że starszy syn kobiety przemycił pająka na oddział. Wkrótce zwierzę ucieka...

Występują

Zobacz także

Ładuję...