Szpital | sezon 13 odc. 898

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do doktor Anny Nowickiej trafia 25-latka ze zwichniętym barkiem. Mężczyzna, który jej pomógł, próbuje za wszelką cenę poderwać pacjentkę. Ta boi się jednak kolejnego zawodu miłosnego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie personel medyczny szpitala zostanie postawiony w stan gotowości, gdy na oddział trafią uczniowie i nauczyciel z bydgoskiej szkoły. Grupa nawdychała się gazu paraliżującego, który został rozpylony przez szkolnego chuligana podczas dyskoteki. Pracownicy szpitala będą musieli zmierzyć się również z historią ciężarnej samotnej matki, która została pobita przez swojego 16-letniego syna. Pacjentem placówki będzie też mężczyzna, który przez przypadek połknął pierścionek zaręczynowy.

W tym odcinku

Do doktor Anny Nowickiej trafia 25-latka ze zwichniętym barkiem. Mężczyzna, który jej pomógł, próbuje za wszelką cenę poderwać pacjentkę. Ta boi się jednak kolejnego zawodu miłosnego. Jakiś czas temu została porzucona przez ukochanego. Żeby uspokoić mamę, udaje przed nią, że nowy znajomy jest jej partnerem. Wkrótce prawda wychodzi na jaw. Doktor Michał Morawski przyjmuje 8-letnią dziewczynkę, która spadła z huśtawki. Była pod opieką starszej siostry. Mama nie chce się nimi zajmować. Nie interesuje się córkami, a ojciec dzieci rzadko bywa w domu, ponieważ wyjeżdża do pracy. Nastolatka chce, żeby zmienił pracę i spędzał z rodziną więcej czasu. Mężczyzna próbuje zaś wpłynąć na żonę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...