Szpital | sezon 13 odc. 896

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dr Morawski przyjmuje dwóch mężczyzn. Starszy z nich poprosił przyjaciela, żeby go pobił. Pacjent miał się dziś oświadczyć, ale nie kocha partnerki. Ordynator zajmuje się muzykiem z objawami zawału.

Oglądaj w telewizji

Czw 25.08 11:55
TVN 7logo

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie personel medyczny szpitala zostanie postawiony w stan gotowości, gdy na oddział trafią uczniowie i nauczyciel z bydgoskiej szkoły. Grupa nawdychała się gazu paraliżującego, który został rozpylony przez szkolnego chuligana podczas dyskoteki. Pracownicy szpitala będą musieli zmierzyć się również z historią ciężarnej samotnej matki, która została pobita przez swojego 16-letniego syna. Pacjentem placówki będzie też mężczyzna, który przez przypadek połknął pierścionek zaręczynowy.

W tym odcinku

Doktor Michał Morawski przyjmuje dwóch mężczyzn. Starszy z nich poprosił przyjaciela, żeby go pobił. Pacjent miał się dziś oświadczyć. Tak naprawdę nie kocha partnerki, ale boi się wyznać prawdę. Matka rannego nalega na ślub. Daje nawet synowi swój pierścionek zaręczynowy. Zdesperowany mężczyzna połyka przedmiot. Ordynator oddziału ratunkowego leczy ulicznego muzyka z objawami zawału serca. Niespodziewanie spotyka on w szpitalu syna i dawną ukochaną, których kiedyś porzucił. Teraz chce nawiązać kontakt z nastolatkiem, ale kobieta się na to nie zgadza. Wkrótce chłopak poznaje prawdę. Tymczasem w szpitalu dochodzi do groźnego wypadku...

Występują

Zobacz także

Ładuję...