Szpital | sezon 13 odc. 888

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dr Jarosz zajmuje się parą nastolatków, która zatruła się spalinami na randce. Stan 18-letniej dziewczyny jest bardzo poważny. W szpitalu okazuje się, że młodzi ludzie są rodzeństwem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie personel medyczny szpitala zostanie postawiony w stan gotowości, gdy na oddział trafią uczniowie i nauczyciel z bydgoskiej szkoły. Grupa nawdychała się gazu paraliżującego, który został rozpylony przez szkolnego chuligana podczas dyskoteki. Pracownicy szpitala będą musieli zmierzyć się również z historią ciężarnej samotnej matki, która została pobita przez swojego 16-letniego syna. Pacjentem placówki będzie też mężczyzna, który przez przypadek połknął pierścionek zaręczynowy.

W tym odcinku

Doktor Wojciech Jarosz zajmuje się parą nastolatków, która zatruła się spalinami na randce. Stan 18-letniej dziewczyny jest bardzo poważny. W szpitalu okazuje się, że młodzi ludzie są rodzeństwem. Przed laty ojciec pacjentki i matka jej chłopaka spędzili razem upojną noc. Do doktor Dominiki Gajdy trafia mężczyzna, który upozorował próbę samobójczą, by żona zrezygnowała z rozwodu. Matka zmusza kobietę do życia z tyranem, a ona ma już tego dość. Wkrótce na oddział dociera syn małżeństwa. Nie wierzy, że ojciec postanowił się zabić.

Występują

Zobacz także

Ładuję...