Szpital | sezon 13 odc. 885

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dr Jarosz pomaga siostrom, które miały wypadek samochodowy. Dziewczyny odreagowują sytuację w domu. Ich rodzice ciągle się kłócą. Michał Morawski przyjmuje 17-latka z połamanymi żebrami.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie personel medyczny szpitala zostanie postawiony w stan gotowości, gdy na oddział trafią uczniowie i nauczyciel z bydgoskiej szkoły. Grupa nawdychała się gazu paraliżującego, który został rozpylony przez szkolnego chuligana podczas dyskoteki. Pracownicy szpitala będą musieli zmierzyć się również z historią ciężarnej samotnej matki, która została pobita przez swojego 16-letniego syna. Pacjentem placówki będzie też mężczyzna, który przez przypadek połknął pierścionek zaręczynowy.

W tym odcinku

Doktor Wojciech Jarosz pomaga siostrom, które miały wypadek samochodowy. Dziewczyny zachowują się coraz gorzej, próbując odreagować złą sytuację w domu. Między ich rodzicami ciągle dochodzi do kłótni, a w szpitalu dorośli postanawiają się rozstać dla dobra córek. 12-letnia pacjentka jest załamana tą informacją. Jej 14-letnia siostra wciąż się buntuje. Kradnie telefon innemu podopiecznemu lekarzy. Uciekając, upada i dochodzi u niej do obrzęku mózgu. Doktor Michał Morawski przyjmuje 17-letniego chłopaka z połamanymi żebrami. Ojciec nastolatka jest prawnikiem. Wychowuje samotnie dwóch synów. Mężczyzna szczegółowo zaplanował przyszłość pacjenta. Nie przyjmuje żadnego sprzeciwu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...