Szpital | sezon 13 odc. 882

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kolejnym pacjentem doktor Anny Nowickiej jest ośmioletni chłopiec. Ojciec zabrał go ze szkoły, nie informując o tym byłej żony. Kobieta grozi mu odebraniem praw rodzicielskich.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie personel medyczny szpitala zostanie postawiony w stan gotowości, gdy na oddział trafią uczniowie i nauczyciel z bydgoskiej szkoły. Grupa nawdychała się gazu paraliżującego, który został rozpylony przez szkolnego chuligana podczas dyskoteki. Pracownicy szpitala będą musieli zmierzyć się również z historią ciężarnej samotnej matki, która została pobita przez swojego 16-letniego syna. Pacjentem placówki będzie też mężczyzna, który przez przypadek połknął pierścionek zaręczynowy.

W tym odcinku

Kolejnym pacjentem dr Anny Nowickiej jest 8-letni chłopiec. Ojciec zabrał go ze szkoły, nie informując o tym byłej żony. Kobieta grozi mu odebraniem praw rodzicielskich. 42-letni mężczyzna postanawia zabrać syna ze sobą do Egiptu. Na SOR dr Piotr Wójtowicz przyjmuje nastolatkę pod wpływem dopalaczy. Znajomi dosypali jej substancji chemicznych do coli podczas ogniska klasowego. Dziewczyna uległa poparzeniom.

Występują

Zobacz także

Ładuję...