Teleman

Szkoła (601)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Łukasz zepsuł sprzęt laboratoryjny. Nie chce przyznać się do winy. Grozi przyjaciołom pobiciem, jeśli go wydadzą. Wkrótce Alicja Stańko wzywa do szkoły rodziców. Muszą oni zapłacić za szkody.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Łukasz Boruta z siódmej klasy zepsuł drogi sprzęt laboratoryjny. Nie chce przyznać się do winy. Grozi przyjaciołom pobiciem, jeśli go wydadzą. Wkrótce Alicja Stańko wzywa do szkoły rodziców i oznajmia, że muszą zapłacić za stłuczone przedmioty. Przyjaciele nastolatka zaczynają mieć wątpliwości, czy powinni kryć Łukasza. Licealistka Lidka Borucka została zdominowana przez swojego chłopaka. Koleżanki uważają, że powinna z nim zerwać. Wbrew Irkowi nastolatka spotyka się ze znajomymi w pizzerii, gdzie podrywa ją Dominik Łukasik. Następnego dnia dochodzi do awantury, po której Lidia kończy ten związek.

Występują

Zobacz także

Ładuję...