Teleman

Szkoła (322)

serial paradokumentalny Polska 2016-2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Gimnazjalista Mirek postanawia kupić wybrance psa. Pieniądze chce zdobyć, grając w pokera w internecie. Licealistka Ania rywalizuje z Magdą o to, która z nich pocałuje więcej chłopaków jednego dnia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie współczesnych uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Młodzi ludzie zmagają się z wieloma problemami typowymi dla ich wieku, jak poszukiwanie własnej tożsamości czy potrzeba akceptacji. Wyzwania, jakie stawia przed nimi świat, oraz sprawy, z którymi muszą sobie radzić, wielokrotnie znajdują ujście w ich zachowaniu. Negowanie autorytetów, bunt, kradzieże, prześladowania i poszukiwanie nowych wrażeń to część wątków zaprezentowanych w serialu. W każdym z odcinków widzowie poznają historie uczniów, w których ważną rolę odegrają nauczyciele. Dzięki ich życzliwej pomocy nastolatkowie uświadomią sobie, że z trudnej sytuacji można znaleźć wyjście i najbardziej skomplikowany problem da się mądrze rozwiązać.

W tym odcinku

Gimnazjalista Mirek Rosiński chce zdobyć dziewczynę, która mu się podoba. W tym celu postanawia kupić jej psa. Pieniądze planuje zdobyć, grając w pokera w internecie. Pomaga mu przyjaciel, Kuba, który sam liczy na dużą wygraną. Chłopcy kradną Lesickiemu kartę kredytową, potrzebną do rejestracji na portalu. Uczniowie przegrywają cztery tysiące. Nie wiedzą, skąd wziąć taką kwotę, by oddać ją nauczycielowi. Licealistki Monika i Ania rywalizują o to, która z nich pocałuje więcej chłopaków jednego dnia. Wkrótce pierwsza z nich zdobywa przewagę. Ania zamieszcza więc na portalu społecznościowym plotkę na temat rywalki. Dzięki temu wygrywa. Wściekła Monika postanawia się zemścić. Chce powiedzieć o wszystkim chłopakowi Ani.

Występują

Zobacz także

Ładuję...