Szkoła (389)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jadźka chce wyjechać na kongres naukowy, ale nie ma na to pieniędzy. Sylwia jest gotowa zrobić wszystko, by należeć do grupy najpopularniejszych uczniów w klasie. Daje sobą pomiatać.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Jadźka Stefaniak chce wyjechać na kongres naukowy, który odbywa się w Nowym Jorku, ale nie ma na to pieniędzy. Postanawia wziąć udział w konkursie piękności i wygrać trzy tysiące złotych. Jeden ze sponsorów składa jej niemoralną propozycję. Gimnazjalistka Sylwia Kasprowicz jest gotowa zrobić wszystko, by należeć do grupy najpopularniejszych uczniów w klasie. Pozwala Marice i Markowi sobą pomiatać, nastolatkowie chętnie ją wykorzystują. Wkrótce Sylwia idzie na zajęcia dotyczące asertywności, dzięki którym sprzeciwia się kolegom. Jednak zamiast zyskać szacunek, zostaje odtrącona.

Występują

Zobacz także

Ładuję...