Szkoła (408)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Gimnazjalistki Pola i Weronika zgłosiły się do konkursu programowania. By wygrać, rywale usuwają ich aplikację. Tymczasem Marta, żeby zdobyć uznanie kolegów, opowiada nieprawdziwe historie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Gimnazjalistki Pola i Weronika zgłosiły się do konkursu programowania razem z kolegami, Tomkiem oraz Grześkiem. Chłopcy je wyśmiewają, dlatego nastolatki postanawiają wystartować samodzielnie. Wstępne eliminacje polegają na przygotowaniu programu. By wygrać, Tomek i Grzesiek decydują się usunąć aplikację rywalek. Do jednej z klas liceum dołącza Marta Bieńkuńska, która uwielbia być w centrum zainteresowania. Chcąc zdobyć uznanie kolegów, opowiada nieprawdziwe historie. Mówi m.in., że jej chłopak zginął w wypadku. Pokazuje nawet zdjęcia. Monika Zarzycka rozpoznaje na nich kolegę z innej szkoły.

Występują

Zobacz także

Ładuję...