Szkoła (373)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Licealistka Nikola jest najstarsza z pięciorga rodzeństwa. Matka dziewczyny obarcza ją swoimi problemami. 17-latka buntuje się i wpada w złe towarzystwo. Marta w ramach eksperymentu nie zmienia ubrań.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Licealistka Nikola Mazurkiewicz jest najstarsza z pięciorga rodzeństwa. Matka dziewczyny obarcza ją swoimi problemami. 17-latka nie chce dłużej być odpowiedzialna za rodzinę i postanawia się zbuntować. Nauczycielka Alicja Stańko zaczyna niepokoić się o uczennicę, która wpada w złe towarzystwo. Gimnazjalistka Marta Faber przeprowadza eksperyment psychologiczny. Od kilku dni nie zmienia ubrań i na blogu opisuje reakcje uczniów. Koleżanki z klasy są pewne, że dziewczyny nie stać na nowe rzeczy i organizują dla niej zbiórkę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...