Szkoła (366)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Janek zakłada się z kolegą, że nauczycielka informatyki wbrew ogólnej opinii jest miła i pomocna. Prosi ją o radę w sprawach sercowych. Zostaje odprawiony. Kompromitującą sytuację nagrywa kolega.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Gimnazjalista Janek Pluciński zakłada się z kolegą, że nauczycielka informatyki wbrew ogólnej opinii jest miła i pomocna. Kiedy jednak prosi Karinę Kłosek o radę w sprawach sercowych, zostaje odprawiony. Kompromitującą chłopaka sytuację nagrywa Robert i umieszcza filmik w sieci. Uczeń jest załamany. Julka Michalik z gimnazjum marzy o wielkiej miłości. Dziewczyna jest przekonana, że jej kolega Sebastian kocha się w niej, ale to ukrywa. Dziewczyna zaprasza go do kina, licząc, że chłopak w końcu ujawni swoje uczucia.

Występują

Zobacz także

Ładuję...