Szkoła (439)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Adam chce poderwać Lenę na szkolnej wycieczce do Budapesztu. Jego matka nie ma jednak pieniędzy, by opłacić wyjazd... Michał odtrąca Ewę, z którą zdradził swoją dziewczynę. Postanawia się ona zemścić.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wejście do współczesnego świata nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe powodują, że problemy i trudności, które są związane z wkraczaniem w dorosłość, stają się udziałem nie tylko najbliższych przyjaciół. Coraz więcej uczniów walczy z internetową nienawiścią, walką o popularność oraz rywalizacja. W nowym sezonie nie zabraknie historii dotyczących nieszczęśliwej miłości. Z trudną sytuacją musi zmierzyć się dyrektor szkoły, Stanisław Chlebowski, gdy jedna z nastolatek zostanie uprowadzona.

W tym odcinku

Gimnazjalista Adam od jakiegoś czasu podkochuje się w swojej koleżance. Chce poderwać Lenę na szkolnej wycieczce do Budapesztu. Okazuje się jednak, że mama nastolatka nie ma pieniędzy, by opłacić wyjazd. Zdesperowany uczeń pożycza potrzebną kwotę od starszego licealisty. Ten oczekuje w zamian, że Adam rozpocznie handel narkotykami. Michał Liszewski zdradził swoją dziewczynę z Ewą Karasiewicz. Bardzo tego żałuje. Kiedy odtrąca koleżankę, ona informuje o wszystkim partnerkę Michała. W ten sposób rozbija ich związek, nie zdobywa jednak nastolatka. Chcąc zemścić się na chłopaku, oskarża go o napaść na gimnazjalistkę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...