Szkoła (412)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Paweł przegrywa w słownych pojedynkach z kolegami. Organizuje roast. Jola interesuje się sportem, grami komputerowymi oraz komiksami. Chłopak, w którym się zakochała, uważa, że jest mało kobieca.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Gimnazjalista Paweł Królak i jego koledzy często żartują z siebie nawzajem. Chłopak zazwyczaj przegrywa w słownych pojedynkach. Postanawia pokazać pozostałym, że może im dorównać, i organizuje roast, by odpłacić Fabianowi i Maćkowi. Zaczyna zbierać o nich kompromitujące informacje. Jola Sokolik od zawsze interesuje się sportem, grami komputerowymi oraz komiksami. Jakiś czas temu zaprzyjaźniła się z kolegą z klasy. Nastolatka zakochuje się w Przemku, chłopak uważa jednak, że jest za mało kobieca. Jola postanawia zmienić styl.

Występują

Zobacz także

Ładuję...