Szkoła (653)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Sandra zakochuje się w Mateuszu. Zdobywa kompromitujące informacje na temat jego partnerki. Oskar ma wadę serca. Chce dołączyć do szkolnej drużyny piłkarskiej. Fałszuje zaświadczenie o stanie zdrowia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Sandra Falkowska zakochała się w przyjacielu, Mateuszu. Wkrótce znajduje on sobie partnerkę. Zazdrosna nastolatka postanawia ich poróżnić. Sandra zdobywa kompromitujące informacje na temat rywalki. Uświadamia Mateuszowi, że Gosia wciąż kocha byłego chłopaka. Wówczas uczeń postanawia zakończyć ten związek. Oskar Kamiński ma wadę serca i powinien zostać zoperowany. Jednak licealista nie akceptuje swojej choroby. Chce dołączyć do szkolnej drużyny piłkarskiej, więc fałszuje zaświadczenie o stanie zdrowia. Oszustwo szybko wychodzi na jaw. Wtedy Oskar porzuca dotychczasową partnerkę i zaczyna imprezować z kolegami. Jego stan ulega pogorszeniu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...