Szkoła (410)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Szkolny podrywacz Arek zaprzyjaźnił się z koleżanką z klasy, Jadźką. Dzięki niej polubił chemię. Wkrótce odkrywa, że chłopak Jadźki ją zdradza. Zastanawia się, jak powinien postąpić.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Szkolny podrywacz Arek Daniluk zaprzyjaźnił się z koleżanką z klasy, Jadźką Stefaniak. Dzięki niej polubił chemię. Wkrótce nastolatek odkrywa, że chłopak Jadźki ją zdradza. Gimnazjalistą Piotrkiem Wilim od kilku lat opiekuje się siostra, Karolina. Ich matka jest alkoholiczką, której sąd odebrał prawa rodzicielskie. Karolina ukończyła liceum i poszła na studia. Teraz może wyjechać na dwumiesięczne stypendium do Barcelony. Dziewczyna chce, żeby w tym czasie Piotrek zamieszkał u ich sąsiadki. Nastolatek jest niezadowolony z tego pomysłu, postanawia zadzwonić do matki. Ona przychodzi pijana do szkoły, chcąc wyłudzić od syna pieniądze.

Występują

Zobacz także

Ładuję...