Szkoła (625)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat

W skrócie

Nastoletni Janek postanawia rozstać się z Anitą. Niebawem jego nową sympatią zostaje bliska przyjaciółka, Paulina. Porzucona dziewczyna wpada w gniew. Postanawia ośmieszyć rywalkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Nastoletni Janek postanawia rozstać się ze swoją dziewczyną, Anitą. Niebawem jego nową sympatią zostaje bliska przyjaciółka, Paulina. Zazdrosna Anita wpada w gniew i postanawia ośmieszyć nową dziewczynę Janka. Publikuje w internecie zdjęcia, które niszczą dobrą reputację Pauliny. Dawną polonistkę zastępuje nowa nauczycielka, która jest wobec uczniów bardzo wymagająca. Jeden z jej podopiecznych, Olek, szybko popada z nią w konflikt. Pewnego dnia kobieta oskarża ucznia o kradzież. On twierdzi, że jest niewinny, a nauczycielka go nie lubi i specjalnie mści się na nim.

Występują

Zobacz także

Ładuję...