Szpital | sezon 4 odc. 438

serial paradokumentalny Polska 2015-2016  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Karetka przywozi 19-letnią Kaję, która jest asystentką i kochanką iluzjonisty. Dwa lata temu uciekła dla niego z domu. Podczas numeru z przecinaniem kobiety w skrzyni, magik rozciął jej nogę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Karetka przywozi 19-letnią Kaję, która jest asystentką i kochanką iluzjonisty. Dwa lata temu uciekła z dla niego domu. Podczas numeru z przecinaniem kobiety w skrzyni, magik rozciął jej nogę. Pacjentka trafia pod opiekę doktor Anny Nowickiej. Po przyjeździe do szpitala iluzjonista podrywa inną dziewczynę, zaczyna też flirtować z jej matką. Kaja okłamuje ukochanego, że jest z nim w ciąży. Do szpitala przyjeżdża 30-letni Błażej, który dotkliwie poparzył sobie w krocze, gdy chciał zgasić papierosa w toalecie umytej łatwopalnym detergentem. Uciekając, uderzył się w głowę i rozciął łuk brwiowy. Pacjentowi towarzyszy zakochana w nim sąsiadka. Mężczyznę przyjmuje doktor Robert Szewczyk.

Występują

Zobacz także

Ładuję...