Szpital | sezon 4 odc. 434

serial paradokumentalny Polska 2015-2016  b.o.
zdjęcie

W skrócie

Do szpitala trafia synek Dominiki Zasiewskiej, czyli Wodzianki z programu Kuby Wojewódzkiego. Dziecko kaszle i ma gorączkę. Lekarze podejrzewają krztusiec. Okazuje się, że matka nie zaszczepiła synka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Do szpitala trafia Gucio, synek Dominiki Zasiewskiej, czyli Wodzianki z programu Kuby wojewódzkiego. Dziecko mocno kaszle i ma gorączkę. Kobiecie towarzyszy menadżerka, która chce wykorzystać jej popularność. Próbuje doprowadzić do tego, by podopieczna skupiła się wyłącznie na karierze. Lekarze podejrzewają u Gucia bardzo poważną chorobę zakaźną - krztusiec. Okazuje się, że Dominika zapomniała go zaszczepić. Martyna Wyżga przyprowadza swojego narzeczonego - Radosława Świtonia. Mężczyzna jest bardzo zazdrosny. Aby uniemożliwić dziewczynie wyjście z przyjaciółką do klubu, połknął kluczyki do samochodu. Pacjenta przyjmuje doktor Michał Morawski.

Występują

Zobacz także

Ładuję...