Teleman

Szpital | sezon 4 odc. 427

serial paradokumentalny Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Doktor Gajda przyjmuje 37-letniego mężczyznę, który miał wypadek podczas gry w kręgle. Do szpitala przywozi go 18- letnia dziewczyna, którą poznał w kręgielni. Mężczyzna jest w trakcie rozwodu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Doktor Dominika Gajda przyjmuje 37-letniego mężczyznę, który miał wypadek podczas gry w kręgle. Do szpitala przywozi go 18-letnia dziewczyna, którą poznał na kręgielni. Mężczyzna jest w trakcie rozwodu. Doktor Anna Nowicka zajmuje się 6-letnim chłopcem cierpiącym na ostry ból brzucha. Karol jest adoptowany. Jego przybrana mama przesadnie dba o chłopca, podając mu różne preparaty, które mają wzmocnić jego odporność. Kobieta skupia całą uwagę na synku, a przez to zaniedbuje męża.

Występują

Zobacz także

Ładuję...