Szpital | sezon 4 odc. 407

serial paradokumentalny Polska 2015-2016  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Doktor Gajda zajmuje się ciężarną 40-latką, która nagle gorzej się poczuła. Kobieta zaszła w ciążę dzięki dawcy nasienia. Pacjentce wydaje się, że kocha mężczyznę, ale on nie jest nią zainteresowany.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Doktor Dominika Gajda zajmuje się ciężarną 40-latką, która nagle gorzej się poczuła. Kobieta zaszła w ciążę dzięki dawcy nasienia. Pacjentce wydaje się, że kocha mężczyznę, jednak on nie jest nią zainteresowany. Podoba mu się za to siostra kobiety. Wkrótce dziewczyna odkrywa tożsamość swojego adoratora. Pacjentem doktora Piotra Wójtowicza jest ciężko pobity 25-latek. Brat narzeczonej chłopaka nakrył go na zdradzie i nasłał na niego swoich kolegów. Nie sądził jednak, że przyszły szwagier zostanie pobity. Tymczasem bandycie chcą porwać pacjenta dla okupu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...