Teleman

Szpital | sezon 4 odc. 406

serial paradokumentalny Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Doktor Gajda leczy 15-letnią wychowankę domu poprawczego, którą pobił wychowawca. Mężczyzna zmusza podopieczne do uprawiania z nim seksu. Trzy z nich chciały się zemścić i napadły go przed domem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Doktor Dominika Gajda leczy 15-letnią wychowankę domu poprawczego, którą pobił wychowawca. Mężczyzna od lat zmusza podopieczne do uprawiania z nim seksu. Trzy z nich chciały się na nim zemścić i napadły go przed domem. Wychowawca, broniąc się, pobił jedną dziewczynę, reszta zdołała uciec. Pacjentka doktor Anny Nowickiej ma atak astmy. 30-letnia kobieta cały czas używa perfum, by zamaskować nieprzyjemny zapach. Nie wie, że to objaw choroby.

Występują

Zobacz także

Ładuję...