Szpital | sezon 4 odc. 393

serial paradokumentalny Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Karetka przywozi do szpitala 17-letniego Piotrka, który został zraniony przez byka. Chłopak zakochał się w sąsiadce. Dziewczyna chce wyjechać do Hiszpanii, dlatego on postanowił zostać torreadorem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Karetka przywozi do szpitala 17-letniego Piotrka, który został zraniony przez byka. Chłopak mieszka w niewielkiej wiosce i zakochał się w sąsiadce. Dziewczyna zamierza wyjechać do Hiszpanii, dlatego pacjent postanowił, że zostanie torreadorem. Podczas ćwiczeń z bykiem odniósł ciężkie obrażenia. Wkrótce okazuje się, że dziewczyna nie ma wobec Piotrka poważnych zamiarów. W szpitalu przebywa również 42-letnia Anna, która źle się czuje. Kobieta jest bardzo osłabiona i ma objawy ciężkiego zatrucia. Od dwóch tygodni podrywa ją młody, przystojny mężczyzna, ale pacjentka nie zamierza zdradzać męża. Nie wie, że to jej partner wynajął adoratora, by zdobyć dowody jej zdrady.

Występują

Zobacz także

Ładuję...