Szpital | sezon 4 odc. 392

serial paradokumentalny Polska 2015-2016  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Pod opiekę Wójtowicza trafia robotnik, który złamał rękę. Chłopak liczy, że lekarze szybko mu pomogą, by mógł wrócić do pracy. Na oddziale znajduje się też Adam, który zamierzał okraść sklep.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Pod opiekę doktora Piotra Wójtowicza trafia młody robotnik, który złamał rękę. Do szpitala przyprowadza go zakochana w nim znajoma. Chłopak liczy, że lekarze szybko mu pomogą, żeby mógł wrócić do pracy. Boi się, jak zareaguje jego szef. W dodatku żona właściciela fabryki próbuje uwieść robotnika. Na oddziale znajduje się też 24-letni Adam, który zamierzał okraść osiedlowy warzywniak. Mężczyzna groził właścicielowi sklepu plastikowym pistoletem. Kiedy ten odkrył, że to atrapa, Adam zaczął uciekać. Wówczas wpadł na szybę i zranił się w nogę. Wkrótce na jaw wychodzi fakt, że chłopak musi utrzymywać całą rodzinę po śmierci ojca.

Występują

Zobacz także

Ładuję...