Szpital | sezon 4 odc. 391

serial paradokumentalny Polska 2015-2016  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Pod opiekę doktor Dominiki Gajdy trafia 40-letni Witold Słodowski. Mężczyzna ma problemy psychiczne - rzucił się pod koła samochodu swojej żony i teraz oskarża ją o próbę zabójstwa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Rodzice przywożą do szpitala 13-letniego Filipa, który zatruł się nikotyną z e-papierosa. Matka chłopaka uczy matematyki w szkole, do której uczęszcza syn. Jest nadopiekuńcza i kontrolująca. Aby zaimponować kolegom, chłopak wykradł ojcu e-papierosa. Pod opiekę doktor Dominiki Gajdy trafia 40-letni Witold Słodowski. Mężczyzna rzucił się pod koła samochodu swojej żony. Okazuje się, że pacjent ma problemy psychiczne. Mężczyzna nie potrafi pogodzić się z decyzją żony, która postanowiła od niego odejść, i próbuje za wszelką cenę ją powstrzymać. Oskarża więc partnerkę o próbę zabójstwa.

Występują

Zobacz także

Ładuję...