Szpital | sezon 4 odc. 367

serial paradokumentalny Polska 2015-2016  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Do szpitala zgłasza się 45-letni Paweł. Mężczyzna po powrocie z pracy wypił do kolacji małe piwo i od razu źle się poczuł. Jest osłabiony i ma gorączkę. Pacjenta przyjmuje dr Anna Nowicka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Do szpitala zgłasza się 45-letni Paweł. Mężczyzna po powrocie z pracy wypił do kolacji małe piwo i od razu źle się poczuł. Jest osłabiony i ma gorączkę. Pacjenta przyjmuje dr Anna Nowicka. Mężczyzna wstydzi się przyznać, że leczy się na chorobę weneryczną. Karetka przywozi na oddział 20-letniego Kamila z licznymi obrażeniami ciała. Młody mężczyzna pokłócił się ze swoją dziewczyną podczas zakupów w galerii handlowej i mocno ją uderzył. Ochroniarze stanęli w jej obronie i dotkliwie pobili chłopaka. Pacjentem zajmuje się dr Eryk Wajman.

Występują

Zobacz także

Ładuję...