Szpital | sezon 4 odc. 366

serial paradokumentalny Polska 2015-2016  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Pogotowie przywozi na SOR 33-letniego nauczyciela języka angielskiego, którego potrąciła samochodem zakochana w nim 17-letnia uczennica. Dziewczyna jest niezrównoważona psychicznie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Pogotowie przywozi na SOR 33-letniego nauczyciela języka angielskiego, którego potrąciła samochodem zakochana w nim 17-letnia uczennica. Dziewczyna jest niezrównoważona psychicznie. Zakochała się w profesorze i nie może pogodzić się z tym, że została odrzucona. Pacjentem zajmuje się ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. Młody mężczyzna przyprowadza do szpitala narzeczoną. Kobieta ma gorączkę, bolą ją mięśnie i od kilku dni wymiotuje. Para dziesięć dni wcześniej wróciła z egzotycznych wakacji w Kenii. Pacjentkę przyjmuje dr Michał Morawski.

Występują

Zobacz także

Ładuję...